mfish Modern fishing

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ FORMĘ DOSTAWY?

 

 

Potrzebuję towar na niedzielne zawody. (szybko)

W tej sytuacji zalecamy wybór dostawy kurierem K-EX, paczka powinna dotrzeć do klienta następnego dnia roboczego po wysłaniu. Jest to najszybsza i najpewniejsza forma dostawy oferowana w naszym sklepie.
 

Zamawiam gliny lub niedrogie zanęty. (ciężki towar)

Najtaniej będzie skorzystać usług POCZTEXU. Przesyłka KURIER 48 dociera do klienta często już następnego dnia po wysłaniu. Jest to niedroga forma wysyłki oraz pozwali na spakowaniu dużej ilości ciężkich przedmiotów. Do takiej przesyłki zmieścimy np. 14 paczek glin NATURA (2kg) czy 29 paczek zanęty Mondial (1kg). Zamówienie 30 kg towaru pozwoli znacząco zminimalizować koszty dostawy.
 

Zamawiam drogą wędkę. (delikatny sprzęt)

Najbezpieczniejszym wyborem będzie w tej sytuacji kurier K-EX. W przypadku delikatnych przedmiotów zalecamy tą formę wysyłki. Jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnej skargi na stan przesyłki dostarczonej przez K-EX
 

Zamawia kilka paczek haczyków. (drobiazgi)

Najtańszy w tej sytuacji będzie List Polecony InPost. Koszt wysyłki w tej sytuacji wyniesie zaledwie 4,49 zł! Dobrym wyborem będzie również Priorytetowy List Plecony Poczty Polskiej w cenie 5,50 zł. Przewagą przesyłki InPost jest większa pojemność przesyłki, natomiast Poczty Polskiej czas doręczenia. 
 

Zamawiam procę, portfel na przypony itp. (pojedynczy asortyment)

W przypadku zamówienia pojedynczych przedmiotów o niewielkich wymiarach takich jak np. proce, portfele na przypony, pojemniki czy żyłki najtańszym rozwiązaniem również będzie List Polecony InPost o maksymalnej wadze przesyłki 1 kg. Dobry wyborym o nieco szybszym czasie doręczenia jest List Polecony Poczty Polskiej o gabarycie B.
 
 
W każdym jednak przypadku zalecaną przez nas formą dostawy jest kurier K-EX.
Ładowanie...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zamknij
facebook