mfish Modern fishing

PROCES DOSTAWY

Przewidywany czas realizacji zamówienia

1) Produkty o statusie „dostępny” wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania informacji o zamówieniu lub płatności.
3) Czas realizacji zamówienia na towary o statusie „na zamówienie” - od 3 do 7 dni roboczych. Jednak czas realizacji zamówienia w tym przypadku zależy od dostawcy zamówionego sprzętu i klient każdorazowo zostanie powiadomiony o przewidywanym okresie realizacji złożonego zamówienia.
 
Maksymalny okres realizacji zamówienia to 30 dni, jednak jest to czas określony przez art. 546 Kodeksu cywilnego i nie przewidujemy aby okres realizacji jakiegokolwiek zamówienia miał wynosić 30dni.
 
Czas realizacji zamówienia może przekroczyć przewidywany czas realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia wypadków losowych lub w sytuacji nagromadzenia się dużej ilości zamówień. W takiej sytuacji czas realizacji zamówienia przedłuża się o jeden dzień roboczy w stosunku do przewidywanego czasu realizacji zamówienia.
 

Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się:

1) W przypadku formy płatności przelewem – w momencie otrzymania informacji przez obsługę sklepu o zaksięgowania środków na koncie bankowym sklepu.
2) W przypadku wybrania szybkich płatności PAYU – po otrzymaniu przez obsługę sklepu powiadomienia od systemu PAYU o realizacji płatności.
3) W przypadku wybrania płatności przy odbiorze – w momencie otrzymania przez obsługę sklepu informacji o złożeniu zamówienia.

 

OPIS FORM DOSTAWY W SKLEPIE MFISH.PL:

http://www.mfish.pl/cms/opis-form-dostawy-w-sklepie-mfishpl

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ FORMĘ DOSTAWY?

http://www.mfish.pl/cms/jak-wybrac-najlepsza-forme-dostawy

 

Ładowanie...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zamknij
facebook