mfish Modern fishing

2015 13 lipiec

KONKURS

opublikowano przez Marcin Olszewski

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe „jaki jest wymiar ochronny karpia?” oraz podać poprawny adres e-mail w formularzu konkursowym.

2015 30 czerwiec

KOSZYCZKI DO METHOD FEEDER – DRENNAN VS BROWNING

opublikowano przez Marcin Olszewski

Podczas niedzielnego wypadu na ryby postanowiłem przetestować dwa niezwykle popularne modele koszyczków do method feeder. Łowiłem na dwie wędki, jedną uzbroiłem w koszyczek marki Browning, drugą natomiast w koszyk firmy Drennan (model large).

2015 9 czerwiec

Nowa forma dostawy w mfish.pl!

opublikowano przez Marcin Olszewski

Wprowadziliśmy do oferty nową formę dostawy, jest to Pocztex Kurier 24. Według deklaracji przewoźnika wszystkie przesyłki dostarczane są w ciągu doby.

2015 7 listopad

Sprzęt początkującego zawodnika

opublikowano przez Marcin Olszewski

Zawodnicy związani z MFISH.PL stworzyli serię artykułów pozwalających na zgłębienie podstaw wędkarstwa wyczynowego. Poradnik skierowany jest dla początkujących wędkarzy.

2015 7 listopad

Wybór akcesoriów do method feeder

opublikowano przez Marcin Olszewski

Po sierpniowych upałach w wodzie zaczyna być coraz więcej tlenu. Jest to doskonały czas na łowienie karpi. Warto przetestować coraz popularniejszą na naszych łowiskach metodę method feeder. Jest to niemal idealna metoda wędkowania – prosta, a przy tym bardzo skuteczna. Aby wędkowanie na metodę było jeszcze bardziej proste i skuteczne, warto skorzystać ze specjalnych akcesoriów dedykowanych do metody. W ich wyborze pomogą eksperci www.mfish.pl.

Ładowanie...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zamknij
facebook